• Sposoby płatności

Sposoby Płatności:

1. W naszym sklepie Internetowym udostępniamy szybkie płatności  internetowe. 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Płatności są wykonywane według płatności automatycznych Pay by link (takich jak mTransfer, Przelew24 Banku BZWBK czy płacę z iPKO) oraz płatności Szybkim przelewem (tylko w przypadku banków, które nie posiadają płatności automatycznych.)

 

Blu Media S.A - płatności: szybkie, niezawodne, bezpieczne.

banner_1215x200B(1).png

 

2. Przelew na konto Bankowe

Termin płatności za zamówione Towary w przypadku wyboru przez Klienta formy płatności „z góry” wynosi 3 dni od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Po upływie powyższego terminu, skontaktuje się z Klientem celem powiadomienia o możliwości uiszczenia płatności w dodatkowym 2 dniowym terminie. Nieuiszczenie płatności, pomimo upływu wyznaczonego dodatkowego terminu, jest warunkiem rozwiązującym Umowę Sprzedaży. Klient może również we wskazanym terminie anulować Zamówienie bez ponoszenia konsekwencji, co nie narusza jego prawa do odstąpienia od umowy.

 

Dane do wpłaty na konto bankowe 

Largo Łukasz Hołub

Smolarzyny 24

37-110 Zołynia

Nr rachunku Bankowego  w Alior Bank:

 43 2490 0005 0000 4000 7008 9527

 

3.  Płatność za pobraniem

Dokonojąc zakupu w Naszym sklepie możesz również zapłacić całą kwotę zamówienia wraz z przesyłką kurierowi. Pamiętaj jednak by w tym czasie być w domu i mieć przygotowane pieniądze w innym razie kurier nie wyda Ci nadanej paczki. Bardzo prosimy o rozważne wybieranie tej formy płatności.